ME EMX 65/85 vo V. Uherciach spolu s MM SR MX Open

Už budúci víkend sa na motokrosovej trati vo Veľkých Uherciach uskutočnia Majstrovstvá Európy mládežníckych kategórii EMX65 a EMX85, ktorých súčasťou bude aj ďalšie pokračovanie seriálu MM SR MX Open

ME EMX 65/85 vo V. Uherciach spolu s MM SR MX Open

 

Už budúci víkend sa na motokrosovej trati vo Veľkých Uherciach uskutočnia Majstrovstvá Európy mládežníckych kategórii EMX65 a EMX85, ktorých súčasťou bude aj ďalšie pokračovanie seriálu MM SR MX Open. 

POZOR! – na tomto podujatí nebudú štartovať triedy MX4 a MX4+!!! 

 

Tretie podujatie MM SR MX Open 2021 vo Veľkých Uherciach sa uskutoční spolu s Majstrovstvami Európy v motokrose EMX65/85.

Z uvedeného dôvodu a z dôvodu dohody s organizátorom podujatia motoklubom MX Vinohrad  chceme jazdcov a priaznivcov motokrosu upozorniť na niektoré zmeny vo zvláštnych ustanoveniach k danému podujatiu.

  • Na podujatí Vo Veľkých Uherciach neštartujú jazdci tried MX4 a MX4+.
  • Upozorňujeme, že podujatie sa uskutoční v sobotu i v nedeľu 28.-29.augusta 2021 – viď časový harmonogram, ktorý je súčasťou priložených ZU.
  • Vo Veľkých Uherciach sa ide tzv. SUPERFINÁLE so 40-timi najrýchlejšími jazdcami juniorských a seniorských tried. Organizátor zabezpečil pre prvých 10 miest v superfinále finančné odmeny ( viď bod 17. ZU).  Za umiestnenie v superfinále sa body do seriálu MM SR neudeľujú. Body do MMSR sa započítavajú z 1. a 2. rozjazdy.

Zvláštne ustanovenia k podujatiu nájdete po kliknutí sem…