Večer majstrov SMF za roky 2020, 2021

Po dvojročnej pandemickej prestávke sme veľmi radi, že (síce v netradičnom termíne) sa môžeme opäť tešiť na stretnutie s Vami na Večeri Majstrov

Po dvojročnej pandemickej prestávke sme veľmi radi, že (síce v netradičnom termíne) sa môžeme opäť tešiť na stretnutie s Vami na našom vrcholnom spoločenskom podujatí – dekorovanie majstrov motocyklového športu, tzv. Večer majstrov SMF. Tento večer sa uskutoční dňa 2. apríla 2022 už tradične v Divadle v Púchove a dekorovaní budú majstri motocyklového športu za dve sezóny 2020 a 2021.

Keďže opatrenia platné pre december 2020 a december 2021 veľmi neumožňovali uskutočňovanie hromadných podujatí s vysokým počtom ľudí v uzavretom priestore, slávnostné odovzdávanie titulov nebolo možné uskutočniť. Z toho dôvodu sme čakali na uvoľnenie pandemických opatrení, aby sme sa mohli po dvoch rokoch opäť stretnúť “v plnej sile”.

Počas večera majstrov SMF  bude odovzdaná i európska plaketa fair play Štefanovi Svitkovi, ktoré mu bolo toto ocenenie udelené na základe rozhodnutia Európskeho hnutia fair play (EFPM) a odovzdávania ktorého sa nemohol v roku 2021 vo Viedni pre športové povinnosti zúčastniť.

 

MM SR MX 2021    
       
MX50 Peter Janči SVK SMF
MX65 Matěj Kozák CZE ACCR
MX85 Samuel Chovaník SVK SMF
MX Ladies Nina Bullová SVK SMF
MXjunior125 Jaromír Steiger CZE ACCR
MX2 junior Tomáš Švirák CZE ACCR
MX2 Tomáš Kohút SVK SMF
MX Open José Butron ESP RFME
MX4 Vladimír Preis SVK SMF
MX4+ Petr Dokoupil CZE ACCR